Kurumsal

Kalitesi, güvenilirliği ve performansı uluslararası kabul görmüş motor ve alternatör üreticileriyle çözüm ortaklığı yapan Cefa Makina, bayi ve distribütörlerinden oluşan geniş satış ve hizmet ağıyla, belirlediği satış politikası ve stratejik hedefler doğrultusunda dünyanın en kaliteli ve en güvenilir ürünlerine imzasını atmaktadır.

Misyonumuz;

 

 

Üretimde sürekliliğin enerji tutumuyla var olacağına inandığımız için Cefa Makina ailesi olarak tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımızla gelişen enerji

Sektöründe daha güçlü atılımlar elde etmek için çalışıyoruz.

 

Müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını ve sosyal sorumluluğu göz önüne alarak teknolojik gelişmelere ayak uyduran,

Ayrıca ekonomik ve kaliteli  olma özelliğimiz ile her bütçeye uygun enerji ihtiyacını karşılamayı ve bu sektörde lider firma olmayı hedeflemekteyiz.

Firma Profili;

Elektrik enerjisi bulunduğu ilk günden bu yana önemini yitirmeden, korumuştur. Teknolojinin hâkim olduğu günümüz dünyası ise anlık bir kesintiye dahi tahammül edemeyecek hıza ulaşmıştır. Jeneratör bu gelişime paralel olarak; lüks olmaktan çıkıp, ihtiyaç kategorisine girmiştir.

Müşterilerimize daha iyi hizmet sunmak, ürün portföyünde ki alternatifleri farklı lokasyonlara daha hızlı ulaştırmak için global arenada ki potansiyel yatırım fırsatlarını takip etmekte; doğal gazlı, lpg'li, bio dizelli, bio gazlı, ağır yakıtla çalışan yenilikçi jeneratör sistemlerini tüm dünyanın hizmetine sunuyoruz.

Kalite Politikamız

 

Kalite, hizmet ve ürünlerimizi; bilgi ve deneyime dayalı olarak sürekli iyileştirme, müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarının farkında olarak esnek yapımızla ve yaratıcı üretim anlayışımızla müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak.

 

Firmamızın Uluslararası imalatçı konumunun devamlılığını ve gelişimini sağlamak, çalışanlarının memnuniyetini sağlayan başarılı, değişime açık, yenilikçi, bir şirket oluşturmak.

 

Uluslararası ve iç pazarda rekabet gücüne sahip olmak suretiyle, geleceğimiz için kaynak yaratmak, işverenlerimizin, çalışanlarımızın, tedarikçilerimizin ve müşterilerimizin mali güçlerine katkıda bulunarak topluma faydalı olmak.

 

Çevre ile ilgili yasalara uymak,

 

Çevresel performansı sürekli iyileştirmek,

 

Üretim proseslerinin olumsuz çevre etkilerini minimize etmek ve olumsuz etkilerini azaltmak,

 

Atıkları minimuma indirmek, kirliliği kaynağında önlemek,

 

Doğal kaynakları korumak ve geri dönüşümlü malzeme kullanımını artırmak,

 

Çevreyi korumak ve bu duyarlılığı tüm çalışanlarımıza, ülkemize ve dünyaya yaymak

 

Yasal Mevzuat ve Şartlara Uyarak, Ekip Ruhu İçerisinde İnsan Sağlığını Korunmak,

 

Üretim ve hizmetlerimiz Konusunda Riskleri Belirleyip Kontrol Altına Almak,

 

Alınacak eğitimler İle İSG şartlarında sürekli iyileştirmeler yapılarak minimum risklerle çalışılmaktadır.